Strani nogometVIVA ESPANA!

Kiša golova u Sevilli: domaćin poražen od Betisa u sjajnoj utakmici, čak osam različitih igrača se upisalo u strijelce

7. siječnja 2018. - 00:16

Sjajnu utakmicu u 18. kolu španjolskog prvenstva odigrali su nogometaši Seville i Betisa, u kojoj su na stadionu Sanchez Pizjuan gosti slavili sa 5-3 i privremeno se probili na osmo mjesto ljestvice.

Već nakon 20 sekundi igre navijače Seville šokirao je Ruiz pogotkom za vodstvo Betisa. Izjednačio je Ben Yedder u 13. minuti, a Betis je ponovno poveo osam minuta poslije pogotkom Feddala. Zaslugom Kjaera Sevilla je ponovno izjednačila u 40. minuti te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 2-2.

Još četiri pogotka postignuta su u drugom poluvremenu, od toga tri u razmaku od 63. do 67. minute. Durmisi je u 63. minuti pogodio za novo vodstvo Betisa, a u 65. minuti gosti su udvostručili prednost preko Leona. U 67. minuti na 3-4 smanjio je Lenglet. Sevilla je pokušala doći do izjednačenja, ...

19. travanj 2024 18:12