Strani nogometbravo za niksija

Nikola Vlašić blistao u derbiju, ali United je ipak bio prejak

1. siječnja 2018. - 22:10
nikjj

Prvi dan Nove godine, prvi ligaški start pod trenerom Samom Allardyceom upisao je Nikola Vlašić. Ipak, njegov Everton na svom Goodison Parku poražen je u derbiju od Manchester Uniteda 0:2.

Bivši engleski izbornik dosad je u Premiershipu Vlašiću dao samo jednu priliku s klupe, a u zadnja tri susreta bio je i na tribini. Međutim, na prvi dan Nove godine Allardyce je dao šansu Vlašiću svih 90 minuta.

Hrvatski reprezentativac uzvratio je dojmljivom partijom, pogotovo u prvom dijelu, ali Everton je ipak ukupno pokazao premalo da bi se izbjegao drugi poraz u razmaku od 48 sati nakon onog kod Bournemoutha.

Nakon solidnog prvog dijela u nastavku je kontrolu potpuno preuzeo United i golovima Anthonyja Martiala i Jesseaja Lingarda zasluženo je stigao do pobjede. Nakon početnog uzleta pod ...

19. travanj 2024 03:01