Strani nogometOčekivano

Branitelji naslova dominirali, ali i promašivali: Real Madrid minimalnom pobjedom ide u finale klupskog svjetskog prvenstva gdje ga čeka brazilski Gremio

13. prosinca 2017. - 21:15
2017-12-13T185143Z_2001930265_RC1BE3BA5DF0_RTRMADP_3_SOCCER-CLUB-ALJ-MAD.JPG

Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale klupskog prvenstva svijeta nakon što su u polufinalnom ogledu u Abu Dhabiju pobijedili Al Jaziru sa 2-1.

Usprskos velikoj dominaciji i nizu prilika, aktualni svjetski i europski prvak Real Madrid je daleko teže nego što se očekivalo pobijedio Al Jaziru iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. 'Kraljevski klub' je tijekom utakmice prema suparničkim vratima uputio 34 udarca, četiri puta pogodio okvir gola i zabio tek dva pogodak, pri čemu pobjednički u 82. minuti.

Al Jazira je povela u 45. minuti golom Romarinha, izjednačio je Cristiano Ronaldo u 53. minuti na asistenciju Luke Modrića, a pobjednički pogodak za Španjolce zabio je Gareth Bale u 82. minuti.

Real je u već u prvom poluvremenu mogao zabiti pet ili šest pogodaka, no Ali Khas...

14. travanj 2024 15:21