Ostaloprimera

Nevjerojatan preokret i hat-trick u režiji igrača koji do ove utakmice nije zabio

5. prosinca 2017. - 09:33
vid00

U posljednjoj utakmici 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva Girona je pred svojim navijačima ispustila dva pogotka prednosti protiv posljednjeplasiranog Alavesa koji je senzacionalnim preokretom i 'hat-trickom' Ibaija slavio sa 3-2.

Svih pet pogodaka postignuto je u posljednjih pola sata dvoboja. Stuani je u 59. minuti doveo domaće u vodstvo, a tri minute poslije Juanpe je povećao prednost Girone na 2-0.

No, uslijedio je nevjerojatan preokret u režiji Ibaija koji se do ove utakmice još nije upisao u strijelce. Alaves je do ovog dvoboja postigao svega sedam pogodaka u 13 utakmica, a u Gironi je u 20 minuta Ibai triput uspio zatresti mrežu.

Prvo je u 72. minuti smanjio na 1-2, potom u 87. minuti realizirao kazneni udarac za izjednačenje, a večer za pamćenje začinio pogotkom u po...

19. travanj 2024 06:03