Strani nogometsvi po bod

Ista meta, isto rastojanje: dva španjolska giganta remizirali

3. prosinca 2017. - 00:38
2017-12-02T140434Z_1084627639_RC1DAFFAC940_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-CLV.JPG

U 14. kolu španjolskog prvenstva Barcelona je u subotu remizirala protiv Celte (2-2), kao i Real Madrid koji je u Bilbau kod Athletica odigrao 0-0. Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real pruživši dobru partiju, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 82. minuti.

Barcelona je osvojila samo bod nakon što je na svom Camp Nou odigrala 2-2 protiv Celte Vigo. Gosti su u 20. minuti poveli pogotkom Iaga Aspasa nakon dobro izvedenog kontranapada. Barcelona je samo dvije minuti poslije došla do izjednačenja preko Lionela Messija. U drugom poluvremenu, nakon što je u 62. minuti Luis Suarez na Messijevu asistenciju pogodio za vodstvo 2-1, činilo se da će Barcelona doći do nova tri boda. Međutim, već u 70. minuti Maxi Gomez je izjednačio. Do kraja dvoboja Barcelonini igrači stvorili su nebro...

25. travanj 2024 21:09