Strani nogometNijemci izvisili

Basaksehir se vratio u igru: Kramarić igrao u Bragi za pozdrav proljeću

24. studenog 2017. - 00:21
2017-11-23T220715Z_716566441_RC1E040CD400_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-SBR-TSG.JPG

U skupini C Istanbul Basaksehir je na gostovanju pobijedi Ludogorec 2-1 i vratio se u igru, dok je Braga pobijedila Hoffenheim 3-1 osiguravši prolaz, te izbacivši njemački sastav iz svih kombinacija.

Golove za turski sastav zabili su Edin Višća (20) i Kerim Frei (27), a pogodak za domaćine zabio je Marcelinho (65).

U drugom susretu Braga je slavila 3-1. Domaćin je poveo u prvoj minuti golom Marcela Goiana. Izjednačio je Mark Uth u 74. minuti, nakon čega su Nijemci jurnuli po pobjedu koja ih ostavlja u igri za prolaz. Međutim, sedam minuta kasnije sijevnula je portugalska kontra i Francsergio je zabio za novo vodstvo domaćina. Pobjedu Brage potvrdio je isti igrač u trećoj minuti nadoknade. Andrej Kramarić je igrao cijeli susret.

Kolo prije kraja vodi Braga sa 10 bodova, Ludogo...

25. travanj 2024 13:23