Strani nogometčudesni debitant

Nastavljaju šokirati Europu: čak 30 puta skuplji madridski Atletico su doveli na rub ispadanja

2. studenog 2017. - 16:13
2017-10-31T214153Z_1663388577_RC15DC618000_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-ATM-QAR.JPG

Jedan od najvećih autsajdera Lige prvaka, debitant Qarabag, dva puta je uspio ostati neporažen protiv Atletico Madrida i tako velikog favorita doveo na rub ispadanja iz elitnog europskog natjecanja. Nakon što je prije dva tjedna na svom terenu odigrao bez golova s Atleticom, prvak Azerbajdžana je u utorak na novom stadionu Metropolitan u Madridu čak senzacionalno vodio na poluvremenu, te na kraju remizirao 1:1. Da stvar po Atletico bude tragičnija, Qarabag je od 59. do 88. minute igrao s igračem manje.

Junak gostujuće momčadi bio je bosanski vratar Ibrahim Šehić, koji je sjajno branio pokušaje renomiranih domaćih igrača. Qarabag je ovoga ljeta već napravio velik uspjeh samim plasmanom u skupine Lige prvaka, u kvalifikacijama su morali proći tri prepreke: najprije gruzijsku Samtred...

20. travanj 2024 13:30