Strani nogometLiga prvaka

Englezi ostvarili pun pogodak: nakon PSG-a i Bayerna osminu finala fantastičnim pobjedama potvrdili Manchester City i Tottenham

1. studenog 2017. - 23:53
2017-11-01T203817Z_875754563_RC1A813E1C90_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-TOT-MAD.JPG

Nakon PSG-a i Bayerna plasman u osminu finala nogometne Lige prvaka izborili su i engleski klubovi Manchester City i Tottenham.

Tottenham je u susretu 4. kola H skupine u Londonu deklasirao europskog prvaka Real Madrid 3-1, dok je City plasman u osminu finala osigurao gostujućom pobjedom protiv Napolija 4-2 upisavši četvrtu pobjedu u skupini F.

Tottenham je odigrao fantastičnu utakmicu i 'razbio' je blijedi i nevidljivi Real. Bio je to njihov šesti međusobni susret i prva pobjeda londonskog kluba nakon tri poraza i dva remija.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Dele Alli (27, 56), a među strijelce se upisao i Christian Eriksen (65), dok je pogodak za goste zabio Cristiano Ronaldo u 80. minuti.

Engleski sastav je poveo u 27. minuti nakon fantastične akcije koju je pogotkom okru...

25. travanj 2024 17:01