Strani nogometnastupili subašić i mitrović

U prvoj utakmici večerašnjeg programa remizirali Monaco i Bešiktaš, Turci na rubu osmine finala

1. studenog 2017. - 21:15

U prvom susretu 4. kola G skupine nogometne Lige prvaka Bešiktaš i Monaco su odigrali 1-1.

Domaćin je mogao pobjedom osigurati plasman u osminu finala, no i s jednim bodom Turci su korak do 'europskog proljeća'. Za Monaco je remi ravan porazu jer nakon četiri kola francuski prvak ima samo dva boda.

Monaco je poveo u 45. minuti lijepim golom Marcosa Lopesa sa 18 metara, a izjednačio je Cenk Tosun u 54. minuti iz kaznenog udarca. Jedanaesterac je skrivio Jorge oborivši Ricarda Quaresmu. Portugalac je u 58. minuti mogao i sam zatresti mrežu, ali je sa 16 metara prebacio prazna vrata. U posljednjim trenucima susreta sjajnu priliku za Monaco imao je Keita Balde, ali je loše pucao.

Za Monaco je branio hrvatski reprezentativac Danijel Subašić, dok je kod domaćina Matej Mitrović ušao u...

25. travanj 2024 15:01