Strani nogometderbi na velodromu

Neymar nasjeo na provokaciju pa zaradio isključenje, Cavani u sudačkoj nadoknadi iz slobodnjaka zabio za izjednačenje

23. listopada 2017. - 10:18

U derbiju 10. kola francuskog nogometnog prvenstva Marseille i PSG su na stadionu Velodrome odigrali 2-2, a gosti su izjednačili golom Edisona Cavanija iz slobodnog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Samo su minute dijelile OM od prve pobjede protiv PSG-a nakon šest godina. No, sjajan pogodak Cavanije utišao je Velodrome.

Marseille je posljednji put pobijedio PSG u studenom 2011. godine, potom je u 14 susreta upisao 12 poraza i dva neodlučena ishoda, pri čemu je izgubio pet posljednjih međusobnih susreta na stadionu Velodrome.

OM je poveo u 16. minuti fantastičnim pogotkom Luiza Gustava sa više od 25 metara, no u 33. minuti je izjednačio Neymar svojim sedmim golom ove sezone. U nastavku susreta PSG je dominirao i kada se već činilo kako će gosti doći do nove pobjede, Florian ...

18. travanj 2024 04:01