Strani nogometLoša večer za domaćine

Vlašićev Everton opet poražen, Hoffenheim upisao prvu pobjedu

Piše (H)
20. listopada 2017. - 01:17

U derbiju 3. kola E skupine Europske lige Lyon je na gostovanju pobijedio Everton 2-1, a za domaći sastav cijeli susret je igrao hrvatski nogometaš Nikola Vlašić.

Gosti su poveli u šestoj minuti golom Nabila Fekira iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ashley Williams u 69. minuti. Ipak, gosti dolaze do pobjede golom Bertrana Traorea u 76. minuti. Nikola Vlašić je odigrao cijeli susret za Everton.

U drugom susretu iz ove skupine Atalanta je pobijedila Apollon 3-1. Golove za talijanski sastav zabili su Josip Iličić (12), Andrea Petanga (64) i Remo Freuler (67), a za goste je pogodak postigao Andre Schembri (59).

Anton Maglica je za goste igrao do 56. minute, dok je Antonio Jakoliš odigrao cijeli susret. Na ljestvici vodi Atalanta sa sedam bodova, Lyon ima pet, Apollon dva, a Everto...

25. travanj 2024 10:07