Marseille se spasio u posljednjim minutama, vratar Montpelliera radio je čuda protiv Nice

16. listopada 2017. - 10:41
mon00

U posljednjem susretu devetog kola francuskog nogometnog prvenstva Strasbourg i Marseille su odigrali 3-3. Marseille je vodio 1-0 i 2-1, no Strasbourg se oba puta vratio, te u 74. minuti stigao do vodstva. Ipak, Marseille je u 89. minuti uspio izjednačiti i tako osvojiti barem bod.

Strijelci za domaći sastav bili su Aholou (31), Kone (60) i Lienard (74), dok su golove za OM zabili Payet (5), Kone (48-ag) i Mitroglou (89).

U ranije odigranom susretu Montpellier je pobijedio Nicu 2-0. Bila je to neobična utakmica u kojoj je Nica u prvom poluvremenu trebala zabiti barem tri gola, no domaći vratar Benjamin Lecomte je radio čuda.

U drugom dijelu domaćin je kaznio brojne promašaje Nice, a golove su zabili Stephane Sessegnon u 55. i Isaac Mbenza u 74. minuti. Bordeaux i Nantes su odigrali 1-...

18. travanj 2024 17:14