Pravi čovjek na pravom mjestu: pogledajte kako se snašao Mandžukić i poslao loptu u mrežu Olympiakosa

Piše R. R.
28. rujna 2017. - 00:36
2017-09-27T203111Z_745728164_RC1A5C50E100_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-JUV-OLY.JPG

Torinezi su to kratko kazali – game, set meč, pogodak Mandžukića u 80. minuti riješio je pitanje pobjednika u dvoboju Juventusa i Olympiakosa. Doveo ih je u vodstvo Gonzalo Higuain, a onda se Mario Mandžukić nevjerojatno snašao za povećanje vodstva.

Akciju je započeo Gonzalo Higuain koji je odlično gurnuo u priliku Paula Dybalu. Argentinac je rutinirano prebacio istrčalog vratara Silvija Prota i kada se činilo da će lopta ući u mrežu stoper Grka Bjorn Engels je izbacio, ali taman da pogodio natrčalog i odlično postavljenog Mandžukića koji se nekako savio pored iznenađenog Dioga Figuerasa i loptu ugurao u mrežu.

19. travanj 2024 11:32