Strani nogometArgentinski majstor

'Šestica' Barcelone, pogledajte četiri gola veličanstvenog Messija

20. rujna 2017. - 01:58
barrrr

U susretu petog kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Eibar 6-1 uz četiri gola Lionela Messija.

Argentinski majstor je zabio prvi (20-11m) i zadnja tri gola (59, 62, 87) za katalonski sastav, a među strijelce su se upisali i Paulinho (38) i Denis Suarez (53). Za goste je zabio Sergi Enrich (57).

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić ušao je u igru u 65. minuti umjesto Sergia Busquetsa.

Bila je to peta Barcina pobjeda u prvih pet kola uz sjajnu razliku pogodaka 17-2.

U prvom današnjem susretu Valencija je pobijedila Malagu 5-0 uz tri gola Simonea Zaze. Talijanski napadač je upisao 'hat-trick' u svega devet minuta, u razmaku od 54. do 63. minute. Strijelci su bili i Santi Mina (17) i Rodrigo (86).

U srijedu je na rasporedu pet utakmica, a sastaju se A...

19. travanj 2024 21:53