Strani nogometVELIKA USLUGA

Finska velemajstorskim pogotkom dobila Island: pogledajte kako je Ring otvorio put Hrvatima

Piše R.R.
2. rujna 2017. - 22:54
2017-09-02T183906Z_1633891274_RC16348052A0_RTRMADP_3_SOCCER-WORLDCUP-FIN-ICE.JPG

U kvalifikacijama za SP 2018. nogometaši Finske su u subotu u Tampereu protiv Islanda slavili sa 1-0 i time su ujedno napravili uslugu Hrvatskoj.

Pobjednički gol za Finsku zabio je Alexander Ring u 8. minuti iz slobodnog udarca sa 20 metara. U susretu s malo pravih gol-šansi Island je u 75. minuti ostao sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Rurik Gislason.

U skupini I Hrvatska i Island imaju po 13 bodova, ali "vatreni" večeras dočekuju Kosovo i mogli bi se ponovno izdvojiti na vrhu ljestvice. U našoj skupini  Ukrajina će večeras ugostiti Tursku, a obje reprezentacije imaju po 11 bodova.

25. travanj 2024 18:32