Strani nogometSLUŽBENO OTVARANJE SEZONE

Pogledajte velemajstorski potez kojim je Cristiano donio tradicionalni Trofej Berbaneu 'kraljevskom' klubu

24. kolovoza 2017. - 15:58
2017-08-20T205653Z_1431064161_RC179BFFF130_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-COR-REA.JPG

Europski nogometni prvak Real Madrid pobijedio je sa 2-1 talijansku Fiorentinu u prijateljskoj utakmici igranoj na madridskom Santiago Bernabeu i tako osvojio tradicionalni Trofej Bernabeu kojim svake godine otvara sezonu.

Fiorentina je povela u 4. minuti pogotkom veznog igrača Jordana Veretouta, a u 7. minuti je izjednačio napadač Borja Majoral nakon asistencije Cristiana Ronalda. Portugalski 32-godišnji napadač donio je pobjedu Real Madridu u 33. minuti kada je s lijeve strane odapeo udarac pa atraktivno pogodio suprotni gornji kut vratara Fiorentine.

Za Fiorentinu je prvih 45 minuta odigrao hrvatski reprezentativni vezni igrač Milan Badelj, a onda je trener Stefano Pioli promijenio gotovo kompletnu postavu, dok je na klupi Real Madrida ostao hrvatski kapetan Luka Modrić. Vezni Ma...

25. travanj 2024 09:39