Perišić oduševio na otvaranju sezone: pogledajte pogodak i asistenciju protiv Fiorentine

21. kolovoza 2017. - 00:48

Nakon Juventusa i Napolija pobjede na otvaranju sezone u Serie A ostvarili su i Inter, Roma i Milano, a među strijelce se upisao i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.

Inter je u derbiju kola pobijedio Fiorentinu 3-0, Milan je identičnim rezultatom na gostovanju porazio Crotone, dok je Roma na gostovanju u Bergamu slavila protiv Atalante 1-0.

Inter je daleko lakše nego što se očekivalo pobijedio Fiorentinu, a pobjeda milanskog sastava mogla je biti i uvjerljivija. Jedan od najboljih igrača utakmice bio je Perišić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Domaćin je stigao u vodstvo golom Maura Icardija iz kaznenog udarca u 6. minuti. Isti je igrač u 15 minuti povisio na 2-0 nakon sjajnog Perišićevog ubačaja. Sve dvojbe oko pitanja pobjednika riješio je Perišić postigavši u...

19. travanj 2024 18:30