Strani nogometbundesliga

Veliki preokret Bayerna na gostovanju kod Leipziga, Kramarić zabio dva gola Werderu

13. svibnja 2017. - 19:57

U derbiju 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju pobijedio RB Leipzig 5-4, dok je Hoffenheim deklasirao Werder 5-1 uz dva pogotka hrvatskog reprezentativca Andreja Kramarića.

Hoffenheim je i prije ovog kola osigurao plasman u kvalifikacije za Ligu prvaka, no ovom pobjedom je ostao u igri i za direktan plasman u elitno natjecanje 'Starog kontinenta'. Uoči zadnjeg kola ima isti broj bodova kao i Borussia Dortmund na trećem mjestu, posljednjem koje direktno vodi u LP.

Hoffenheim je već nakon prvog poluvremena riješio pitanje pobjednika postigavši tri gola, a u uvodnih šest minuta drugog dijela još dva gola za uvjerljivih 5-0.

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je drugi i četvrti pogodak gostujućeg sastava stigavši do brojke od 15 pogodaka u prvens...

20. travanj 2024 08:27