Strani nogometGOL I ASISTENCIJA

Zadarski su dani: odlični Stipe Perica za pobjedu Udinesea

23. travnja 2017. - 20:06
perica

Hrvatski napadač Stipe Perica najzaslužniji je što je Udinese u nedjelju u 33. kolu nogometnog prvenstva Italije dobio Cagliari sa 2-1.

Stipe Perica, koji je ušao u igru u 65. minuti, već je u 70. zabio vodeći gol za Udinese, a potom je u 73. asistirao Gabrieleu Angelliju za 2-0.

Mogao je Perica postići još jedan pogodak u 75. minuti, ali je lopta pogodila vratnicu. Perica je ove sezone upisao ukupno 5 golova i 1 asistenciju. Drugi hrvatski nogometaš u redovima Udinesea  Andrija Balić ostao je na klupi za pričuve.

Raspoložen je bio i veznjak Mario Pašalić, koji je za AC Milan odigrao cijeli susret protiv gostujućeg Empolija. Pašalić je u 59. minuti izborio penal za svoju momčad, ali je udarac Susa obranio golman Empolija. U 74. minuti Pašalić se mogao upisati u strijelce, ali j...

16. travanj 2024 07:49