Strani nogometliga prvaka

Pjaca i Alves izbacili Portugalce, Sevilla u minimalnoj prednosti

Piše D.Pe.
22. veljače 2017. - 23:28

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Juventus je na gostovanju pobijedio Porto 2-0, a prvi pogodak na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Marko Pjaca u 72. minuti.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama ušao je u igru svega pet minuta ranije, a bio je to njegov prvi pogodak u dresu torinske "Stare dame". Među strijelce se upisao i Dani Alves dvije minute nakon Pjace.

Mario Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juve kojem je put do pobjede otvorilo isključenje domaćeg braniča Alexa Tellesa u 27. minuti

Uzvratni susret je 14. ožujka u Torinu.

U prvih 25 minuta nije bilo većih uzbuđenja. Juventus je imao veći posjed lopte, međutim nije bilo prilika niti na jednoj strani. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 27. minuti kada je Porto ostao s igračem manje. Alex Telles ...

25. travanj 2024 02:50