Barcelona jedva protiv Leganesa: Messi zabio iz kaznenog udarca u 90. minuti za tri boda

20. veljače 2017. - 00:22
2017-02-19T210331Z_1642371927_LR1ED2J1MHK6G_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-FCB-LEG.JPG

Nogometaši Barcelone vratili su se na drugo mjesto ljestvice španjolskog prvenstva zahvaljujući teško izborenoj 2-1 (1-0) pobjedi protiv slabašnog Leganesa u susretu 23. kola Primere.

Barcelona je povela već u 4. minuti pogotkom Messija na dodavanje Suareza, ali potom je i stala za što je bila kažnjena u 71. minuti kada je Unai Lopez poravnao na 1-1.

Ipak, gosti nisu uspjeli izdržati i prirediti senzaciju, u 88. minuti Mantovani je prekršajem u svom 16-ercu zaustavio Neymara, a Messi je svojim drugim golom na utakmici iz kaznenog udarca u 90. minuti donio tri boda Barceloni.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta za Barcelonu.

Barcelona sada ima 51 bod, jedan manje uz dvije utakmice više od vodećeg Reala iz Madrida, a dva više od treće Seville. Leganes je...

20. travanj 2024 04:18