Strani nogometbundesliga

Hoffenheim doživio prvi poraz u sezoni, Kramarić asistent

28. siječnja 2017. - 19:08
malta_hrvatska55-131015

Kramarićev Hoffenheim u subotu je doživio prvi poraz u Bundesligi, izgubivši u 18. kolu u gostima kod Leipziga sa 1-2.

Hoffenheim je poveo u 18. minuti, a strijelac je bio Nadiem Amiri na asistenciju Andreja Kramarića, koji je igrao do 63. minute.

Leipzig je poravanao na 1-1 pogotkom Tima Wernera u 38. minuti. No, u nastavku Hoffenheim je imao pola sata igrača manje jer je Sandro Wagner u 60. minuti isključen, a Leipzig je to uspio iskoristiti te je golom Marcela Sabitzera u 77. minuti došao do pobjede.

Kramarić je ove sezone među najkorisnijim igračima Hoffenheima sa 4 gola i 6 asistencija.

Vodeći Bayern je u gostima kod Werdera slavio sa 2-1, te je zadržao tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani Leipzig. Bavarci su na poluvremenu vodili 2-0 golovima Robbena (30) i Alabe (4...

18. travanj 2024 12:59