Nikola Kalinić igra u životnoj formi, pogledajte kako je zabio Juveu

Piše R.R.
15. siječnja 2017. - 22:38
2017-01-15T203456Z_209014733_LR1ED1F1L5XVW_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY.JPG

U velikom derbiju talijanskog nogometa Fiorentina je na stadionu Artemio Franchi pobijedila Juventus 2-1 golovima hrvatskih reprezentativaca Nikole Kalinića i Milana Badelja.

"Viole" su povele u 37. minuti golom Kalinića kojem je to bio deveti pogodak u prvenstvu ove sezone, te ukupno 13 u svim natjecanjima. Zanimljivo, Kalinić je zabio treći uzastopni susret protiv Juventusa.

U 55. minuti 'viole' su povećale prednost golom još jednog hrvatskog nogometaša Milana Badelja. Prvotno se činilo kako je pogodak postigao Federico Chiesa na Badeljovu asistenciju, no pregledom tv snimke vidjelo se da mladi talijanski napadač nije dirao loptu. Badelju je to bio drugi pogodak ove sezone nakon što je zabio i za pobjedu protiv Rome (1-0).

Svega tri minute kasnije prvak se više sretno nego spre...

19. travanj 2024 00:03