Strani nogometbranio bez greške

Subašićev Monaco uvjerljivom pobjedom preuzeo vodstvo u Francuskoj

10. prosinca 2016. - 23:05
dsubasic.JPG

U susretu 17. kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco je na gostovanju pobijedio Bordeauxa 4-0 preuzevši vodstvo na ljestvici Le Championnata.

Monaco je odigrao još jednu sjajnu utakmicu postigavši četiri gola čime je ove sezone stigao do brojke od 53 pogotka što ga čini najefikasnijim klubom u svim ligama 'Petice'.

Junak susreta bio je trostruki strijelac Radamel Falcao (4, 50, 63-11m), a među strijelce upisao se Djibril Sidibe u 2. minuti. Danijel Subašić je branio bez greške.

Marseille je na gostovanju pobijedio Dijon 2-1 u susretu koji se trebao igrati u petak, ali je pomaknut na subotu zbog magle. OM je do pobjede došao golom Bafetimbija Gomisa u 87. minuti. Strijelac za goste bio je i Maxime Lopez (6), dok je pogodak za Dijon zabio Mehdi Abeid (78).