Napoli ostvario prvu pobjedu sezone protiv Milana, Strinić na klupi

28. kolovoza 2016. - 01:38
232017132-94eb4714-baad-4b5c-88a2-5762e707fe35

Nogometaši Napolija u sjajnom su dvoboju 2. kola Serie A pobijedili Milan 4-2 ostvarivši prvu pobjedu sezone.

Napoli je vodio 2-0, Milan je potom u izjednačio, da bi domaćin do kraja susreta zabio još dva gola za slavlje.

Junaci u Napolijevoj pobjedi bili su Poljak Arkadiusz Milik i Španjolac Jose Callejon. Poljak je zabio prva dva gola na utakmici u 18. i 33. minuti, a Callejon druga dva (74, 90+4), te bio asistent za drugi gol. Strijelci za Milan bili su Mbaye Niang (51) i Suso (55). Gosti su utakmicu završili s dva igrača manje. U 75. minuti je isključen Slovak Juraj Kucka, a dvije minute prije kraja i Niang.

Ivan Strinić nije nastupio za Napoli.

U prvom današnjem susretu Juventus je upisao i drugu pobjedu na startu sezone nakon što je na gostovanju pobijedio Lazio 1-0. Pogoda...

19. travanj 2024 06:09