Strani nogometeuropska liga

Bilić izgubio u Sloveniji, poražen i Besek, Skender obranio jedanaesterac

29. srpnja 2016. - 00:35
biliiic

Slovenski prvoligaš Domžale priredio je iznenađenje pobijedivši u Ljubljani West Ham Slavena Bilića 2-1 u prvom susretu 3. pretkola Europske lige.

Utakmica se igrala u Ljubljani na stadionu Stožice, a West Ham je stigao direktno iz Austrije gdje se nalazi na pripremama za novu sezonu koja počinje 14. kolovoza.

"Čekičari' su nastupili bez ponajboljih igrača Dimitrija Payeta i Manuela Lanzinija, no Bilić je na teren poslao jaku momčad koju su predvodili Carroll, Valencia, Noble i Antonio, te nova pojačanja Feghouli i Nordtveit. Bilić je utakmicu pratio s tribina, a momčad je vodio Nikola Jurčević.

Slovenski sastav je poveo u 11. minuti golom Matica Črnica iz kaznenog udarca, a izjednačio je Mark Noble sedam minuta kasnije, također iz jedanaesterca. Črnic je u 49. minuti lij...

25. travanj 2024 02:40