Strani nogometpripremne utakmice

Pobjede Španjolaca i Turaka, poraz Nijemaca: BiH glumila Hrvatsku, Spahić ošamario Fabregasa

30. svibnja 2016. - 00:04
sopain

Španjolska i Turska, koji su protivnici Hrvatske na predstojećem EURU, pobijedili su u pripremnim utakmicama protiv reprezentacija koje su trebale "glumiti" Hrvatsku - BiH i Crne Gore.

Španjolci su slavili protiv BiH s 3-1 u švicarskom St. Gallenu i to u vrlo "šarenom" sastavu, bez igrača Reala i Atletica.  Svoju priliku je u potpunosti tako iskoristio napadač Celte Nolito s dva prekrasna gola u 11. i 18. minuti.

U 29. minuti je BiH, koja je igrala u najjačem sastavu, smanjila preko Emira Spahića, koji je u 45. minuti zaradio crveni karton. U trećoj minuti sudačke nadoknade Pedro postavlja konačnih 3-1 ta aktualne europske prvake. Španjolci će u pripremama još igrati protiv Južne Koreje i Gruzije.

Prvi hrvatski protivnik na EURU Turska slavila je u Antaliji protiv Crne G...

23. travanj 2024 16:18