Strani nogometdrama u londonu

ManU osvojio FA kup, Bilić ipak u Europi

21. svibnja 2016. - 23:35

Nogometaši Manchester Uniteda pobjednici su FA kupa nakon što su u finalnom dvoboju na Wembleyju nakon produžetaka pobijedili Crystal Palace 2-1.

'Crvenim vragovima je to 12. naslov pobjednika najstarijeg nogometnog natjecanja na svijetu, dok je Crystal Palace upisao i drugi finalni poraz. Prvi put londonski sastav je stigao do finala 1990. godine kada je također izgubio od ManU-a.

Crystal Palace je poveo u 78. minuti golom Jasona Puncheona, no samo tri minute kasnije izjednačio je Juan Mata. U 105. minuti United je ostao s igračem manje nakon što je isključen Chris Smalling, no pet minuta kasnije United je došao do pobjede golom Jessea Lingarda.

ManU je osvajanjem FA kupa potvrdio nastup u Europskoj ligi, ali i otvorio europska vrata West Hamu našeg Slavena Bilića koji će također...

20. travanj 2024 10:42