Gol Rakitića za novu pobjedu Barcelone

1. svibnja 2016. - 00:28
2016-04-30T195836Z_43308517_S1BETBKGKQAA_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN.JPG

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Ivan Rakitić bio je strijelac prvog pogotka za Barcelonu u 2-0 (0-0) pobjedi na gostovanju kod Betisa u Sevilli u susretu 36. kola kojom se katalonski div vratio na vrh Primere.

Rakitić je u 50. minuti iskoristio veliku zbunjenost u domaćoj obrani nakon ubacivanja Lionela Messija u njihov kazneni prostor i svojim sedmim golom u prvenstvu ove sezone doveo Barcelonu u vodstvo.

Konačni rezultat postavio je Luis Suarez u 81. minuti, a asistent je opet bio Messi.

Rakitić je igrao do 86. minute za Barcelonu koja je ponovno vodeća na ljestvici sa 85 bodova, koliko ima i drugi Atletico Madrid, dok je treći Real Madrid s bodom manje.

Ranije u subotu madridski klubovi ostvarili su minimalne 1-0 (0-0) pobjede, Atletico je na svom su Vicente Calder...

18. travanj 2024 11:14