Strani nogometDobar početak

Prvijenac Kramarića za remi Hoffenheima

13. veljače 2016. - 19:06
Kramaric

U 21. kolu Bundeslige u subotu je Hoffenheim u gostima kod Werdera odigrao 1-1, a hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić je u svom četvrtom nastupu za Hoffenheim zabio prvi gol.

Upravo je Kramarić u 10. minuti bio strijelac za vodstvo Hoffenheima. Nakon ubačaja Strobla u kazneni prostor Kramarić, koji je došao na posudbu iz Leicestera, glavom pogađa mrežu. Već u 13. minuti Werder je poravnao na 1-1 preko Papyja Djilobodjija, i tim je rezultatom završila utakmica u kojoj je na trenerskoj klupi Hoffenheima debitirao 28-godišnji Julian Nagelsmann, najmlađi trener u povijesti Bundeslige.

Mogao je Kramarić još jednom zatresti mrežu, i to 54. minuti, ali je njegov udarac glavom zaustavio vratar Werdera. Hrvatski napadač, nažalost, nije dočekao kraj utakmice jer je u 77. minuti is...

24. travanj 2024 01:24