ZAVRŠNICA KUPA ZA RUKOMETAŠE Sladoljev Porečanima zasladio finale

7. svibnja 2011. - 22:14
Kakva tuga na Gripama, sve su spremili domaćini kako bi proslavili ulazak u finale i plasman u Europu. A ona šok u posljednjih deset minuta. Iskliznula im je prednost iz ruku i potpuno su se raspali. Poreč zasluženo slavi, pobjeda je čista ko' suza, imali su gosti više srca u završnici i mirnoće što je bilo presudno.

A sve je moglo biti puno drugačije. Domaćin su od 4. minute i prvog vodstva 4:3 kontrolirali igru i rezultat. Dapače prednost im je rasla, a u 17. minuti nakon tri uzastopne obrane Ante Vukasa i realizacijama Filipa Čelića stigli su na četiri razlike (10:6). Kasnije će se to pokazati i kao najveća prednost koju su Splićani ostvarivali tijekom susreta.

Pokazala se i glavna boljka ove mlade momčadi Splita, nedostatak koncentracije i kako bi "dotukli" suparnika...
27. svibanj 2024 11:30