Rukometnakon prijateljske utakmice

Červar: Zadovoljan sam i ovo je dobar put ka vrhu

27. listopada 2017. - 00:10
rukomet_trening10-231017

Izbornik Lino Červar bio je zadovoljan nakon prijateljske utakmice u kojoj su rukometaši Hrvatske u četvrtak u Ljubljani protiv Slovenije odigrali 26-26 (14-13).

”U zadnje dvije minute smo promašili dva čista zicera, znači ispustili smo pobjedu. No, mislim da je bila dobra utakmica, zadovoljan sam i čestitao sam dečkima na pokazanoj želji i volji. Ovih par dana smo radili više stvari van igrališta nego na igralištu, ali ovo je jedan dobar put ka vrhu, pogotovo kad budemo kompletni i kad se malo sredimo. Bilo je i nekih nedostataka. Najveći nedostatak koji sam vidio jest da protiv takvih momčadi, s takvom atmosferom, moramo znati pobijediti. To znači više koncentracije, igrati na rezultat i gledati semafor. U prvom poluvremenu smo napravili nekoliko nepotrebnih tehničkih pogrešaka. Međ...

19. travanj 2024 08:22