Rukometvratili se klupskim obvezama

Metalurg svladao PPD Zagreb u 14. kolu SEHA lige

8. veljače 2017. - 20:28
zagreb_vardar2-131216

Rukometaši PPD Zagreba u svom su 14. nastupu u regionalnoj SEHA ligi pretrpjeli četvrti poraz, bolji od njih je u Skoplju bio Metalurg sa 22-25 (10-10).

Hrvatski je prvak bio izraziti favorit uoči dvoboja s Metalurgom, ali nakon što je pred kraj prvog poluvremena poveo sa 10-7 uslijedio je veliki pad. Domaći sastav je do poluvremena uspio poravnati na 10-10 da bi u nastavku Metalurg odmah stigao do prednosti od 14-11, a sredinom drugog dijela i do pet pogodaka prednosti (19-14). Zagreb je uspio primaknuti na 19-17, ali ne i bliže.

Stipe Mandalinić sa sedam i David Miklavčič s pet golova bili su najefikasniji kod PPD Zagreba, a Nemanja Obradović i Filip Kuzmanovski su postigli po pet pogodaka za Metalurg.

Nakon ovog poraza PPD Zagreb je ostao četvrti na ljestvici sa 28 bodova, dva...

18. travanj 2024 12:16