Rukometprekid posta

PPD Zagreb nakon 16 godina svladao Veszprem

10. prosinca 2016. - 22:30
zagreb_veszprem40-101216

U susretu 14. kola regionalne SEHA lige rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb pobijedili su u Varaždinu mađarski Veszprem 27-23, te nakon 16 godina stigli do pobjede protiv aktualnog europskog doprvaka.

Zagrebaši su sjajno otvorili utakmicu. Poveli su 4-0, te do konca poluvremena uspješno održavali prednost (13-10). U drugom dijelu gosti su uspjeli izjednačiti (16-16), no domaćin je zabio dva gola za vodstvo 18-16. U 52. minuti momčad Silvija Ivandije je imala i pet golova prednosti (22-17), a tri minute prije kraja Zagreb je ponovo stigao do pet pogodaka prednosti (25-20) i prednost je do kraja održao.

Najefikasniji u redovima PPD Zagreba bili su kapetan Zlatko Horvat s pet, odnosno Dobrivoje Marković i Luka Šebetić sa po četiri pogotka. Ivan Stevanović briljirao je s 14 ...

19. travanj 2024 15:42