Rukomet9. kolo B skupine

Liga prvaka: velika pobjeda PPD Zagreba

1. prosinca 2016. - 22:08
zagreb_kielce27-161116

U susretu 9. kola B skupine Lige prvaka rukometaši Prvog plinarskog društva Zagreb pobijedili su u Areni njemački Rhein-Neckar Lowen 25-21 (10-15) upisavši drugu pobjedu u skupini.

Do sada jedinu pobjedu hrvatski prvak je ostvario u petom kolu pobijedivši na svom parketu vodeću momčad skupine Vardar 28-27.

Nakon prvog poluvremena susreta protiv RN Lowena činilo se kako će to i dalje biti jedino slavlje Zagrebaša. Njemački sastav je nakon prvih 30 minuta imao pet pogodaka razlike (15-10). Međutim, u nastavku je momčad Silvija Ivandije odigrala fantastično. PPD Zagreb je drugi dio utakmice dobio 15-6 nadoknadivši veliki zaostatak. Na koncu je hrvatski prvak slavio 25-21.

Bila je ovo možda i ključna utakmica PPD Zagreba u borbi za plasman u osminu finala. Da su Zagrebaši izgubi...

19. travanj 2024 21:41