Rukometpripreme za rio

Hrvatska poražena od Slovenije u Kopru

22. srpnja 2016. - 22:32
hrvatska_spanjolska83-290116

Hrvatska muška rukometna reprezentacija izgubila je u pripremnom prijateljskom dvoboju pred odlazak na Olimpijske igre od Slovenije u Kopru sa 25-27 (9-13).

Hrvatska je vodila većim dijelom prvog poluvremena, sve do prednosti 8-7 pet minuta prije odmora. No, Slovenija je prvi dio završila serijom 6-1 kojom je preuzela kontrolu rezultata. Iako je Hrvatska početkom nastavka ponajviše zahvaljujući Kopljaru uspjela poništiti zaostatka, u nastavku je Slovenija ipak stigla do pobjede.

Marko Kopljar sa šest i Ivan Slišković s pet golova bili su najefikasniji u sastavu Hrvatske, dok su Blagotinšek i Bezjak postigli po četiri pogotka za Sloveniju.

Hrvatska i Slovenija još će se jednom susresti prije odlaska u Rio, u utorak u Opatiji.

Hrvatska će na OI u Riju igrati u skupini A protiv K...

19. travanj 2024 16:57