Ostaloodbojka

'Malene' slavile u kaštelanskom derbiju i dovele aktualne prvakinje u nezgodnu poziciju

Piše Darko Rapić
4. ožujka 2018. - 16:34

Po treći put ove sezone kaštelanski derbi pripao je ekipi Kaštela Cemexa. 'Malene' su na 'domaćem' parketu svladale Marinu Kaštela rezultatom 3:1 i tako aktualne prvakinje gurnile u nezgodnu poziciju.

Prvi set 'domaće' igračice osvojile su bez prevelike muke, ali je zato u drugom setu vladala rezultatska napetost koja na koncu ipak donosi 2:0 na semaforu. U trećem setu Marina je bila prepoznatljivija pa se s 25:21 vratila u utakmicu.

Do petog seta ipak nije došlo, tamo gdje su 'Malene' do sada padale – u samoj završnici seta – sada su napokon prevagnule te s 25:23 stižu do prve pobjede u drugom dijelu natjecanja.

Kolo prije početka doigravanja Marina se suočila s četvrtim uzastopnim porazom te tako dovela u pitanje drugo mjesto. U utorak ih čeka dvoboj s Rijekom koja će odlučiti...

25. svibanj 2024 05:24