Ostaloveliki derbi

Malonogometaši Split Tommyja pregazili Nacional

15. prosinca 2017. - 23:18
split_nacional8-151217

Malonogometaši Split Tommyja pregazili su Nacional u prvom od dvaju derbija 11. kola domaćeg prvenstva. Na Gripama su aktualnog prvaka lakše od očekivanog svladali 5:0 uz tri pogotka Tihomira Novaka, najboljeg hrvatskog igrača.

Sve je praktički bilo riješeno već poslije desetak minuta kada je Split Tommy vodio 3:0. Goste je u trećoj minuti načeo Novak neobranjivim udarcem s devet metara iskosa od stative nakon asistencije Ćorluke iz kornera. Novak je podebljao prednost domaćina u 11. realiziravši kontru, a dvije minute potom pogodio je kapetan Suton poslije novog asista Ćorluke iz prekida.

Imali su i Zagrepčani neke šanse, ali vratar domaćih Luketin spustio je "roletu". U drugom poluvremenu zabili su još Novak i Suton za konačnih 5:0, a rezultat je do kraja mogao biti i uvje...

20. travanj 2024 07:43