Makaranima skalp Splita i Nacionala: za vikend pada i Dinamo!

Piše Jakov Kovačević
11. prosinca 2017. - 11:45
nacional_novo_vrijeme2-091217

Nakon što su u prošlom kolu svladali favorizirani Split Tommy malonogometaši Novo Vrijeme Apfela ‘skinuli’ su i branitelja naslova. Na teškom gostovanju u Zagrebu kod Makarani su svladali Nacional rezultatom 5:2.

Domaći Nacional je loše ušao u sezonu, no s obzirom na brojne kadrovske promjene to je bilo za očekivati. U međuvremenu se momčad Roberta Grdovića konsolidirala, te je ušla u pozitivni niz sa pet pobjeda zaredom. U goste im je došlo Novo Vrijeme Apfel koje tako- đer igra vrlo dobro, nakon pobjede u prošlom kolu nad Split Tommyjem optimizma u igrača Tea Strunje nije manjkalo.

Početak utakmice protekao je u ispitivanju snaga, sredinom poluvremena spretni Andrijašević dovodi Makarane u početno vodstvo. Taj rez u lt at na semaforu je bio do 31. minute kad je Nacional ...

24. travanj 2024 17:43