OstaloIgrali pred 40.000 ljudi

Utakmica za pamćenje: pogledajte nogometno umijeće i nevjerojatne scene finalnog dvoboja između Turske i Engleske

Piše R. R.
25. listopada 2017. - 20:14
turci

Turci su osvojili titulu europskog prvaka za igrače s amputiranom nogom. Prepuna Beškitašova Vodafone Arena uživala je u fantastičnom nadmetanju i dramatičnoj završnici kontinentalnog prvenstva.

Domaći su poveli u 24. minuti preko Omera Guleryuza, s istekom 50. minuta Englezi su poravnali na 1:1 pogotkom Raya Westbrooka. Svi su bili na nogama tijekom sudačke nadoknade, a junak je postao turski kapetan Osman Cakmak koji je u drugoj minuti sudačke nadokande pogodio za pobjedu i bacio u trans preko 40.000 ljudi na Vodafone Areni.

Pogledajte ova majstorstva i uvjerite se još jednom kako je nogomet lijep sport i dostupan svima. Ako volje ima ....

25. travanj 2024 15:47