Ostaloiznenađenje u makarskoj

Biokovski derbi: Vrgorčani su burno proslavili prvu ovosezonsku pobjedu

Piše Jakovi Kovačević
17. listopada 2017. - 10:02

U Makarskoj je odigran biokovski derbi, a iznenađenje su priredili “nebesko-plavi” iz Vrgorca pobijedivši domaće Novo Vrijeme Apfel rezultatom 3:2.

U dosta žustroj i borbenoj utakmici prva prigoda pripala je domaćoj momčadi, Bajrušević je propustio dovesti Makarane u vodstvo u 5. minuti. Minutu poslije ni Osredkar se nije istakao preciznošću, kao ni Subotić.

Pervan je u osmoj minuti doveo Vrgorac u prednost kada je s desetak metara snažnim udarcem pogodio rašlje Baškovića. Novak u redovima domaćih Domić bio je samo dvije minute kasnije asistent Oseredkaru za poravnanje rezultata.

Nakon toga i jedni i drugi igrali su otvoreno i napadački, Makarani će sigurno žaliti za nekoliko propuštenih prilika. Pred odlazak na odmor Martinac je pravim slalomom prošao obranu domaćih, na...

23. travanj 2024 08:35