Ostalouefa futsal cup

Nacional se plasirao među 16 najboljih momčadi starog kontinenta

16. listopada 2017. - 00:25

Nogometaši hrvatskog futsal prvaka Nacionala plasirali su se među 16 najboljih momčadi Uefa Futsal kupa nakon što su osvojili prvo mjesto u skupini 5 drugog kruga kvalifikacija.

Nacional je na turniru koji je održan u dvorani II Doma sportova upisao tri pobjede uvjerljivo osvojivši prvo mjesto. Odabranici Roberta Grdovića u prvom kolu su pobijedili armenski Leo 3-1, u 2. kolu kosovki Liburn 8-4, a u posljednjem kolu i francuski Garges Djibson 6-1.

Francuzi su poveli u 6. minuti golom Andradea, no u nastavku susreta Nacional je deklasirao suparnika postigavši šest golova. Strijelci su bili Puertas (19:46), Postružin (22:37, 23:42), Gomes (24:55, 37:30) i Pereira Junior (27:15).

U drugom susretu trećeg kola Leo je pobijedio Liburn 6-5. Golove za armenski sastav zabili su Janjić (15...

23. travanj 2024 14:18