Ostalopogledajte cijelu utakmicu!

Hrvatska futsal reprezentacija remizirala s Francuskom u kvalifikacijama za EURO u Sloveniji!

13. rujna 2017. - 10:21

Naša reprezentacija odigrala je 1:1 u gostima protiv Francuske. Drugo poluvrijeme doigravanja za plasman na Europsko prvenstvo, koje će se početkom iduće godine igrati u Sloveniji, igra se u utorak, 26. rujna u Dubrovniku.

Francuska je prva zaprijetila, ali se u 5. minuti istaknuo naš vratar Žarko Luketin. Dvije minute poslije domaćin je poveo. Zanimljivo, u prvom poluvremenu, nakon primljenog pogotka, Hrvatska je u samo 60 sekundi tri puta zaresla okvir gola domaćina (dva puta Franco Jelovčić, a jednom Jakov Grcić). U 14. minuti opet je sjajan bio Luketin nakon čega je Francuska zatresla okvir gola Hrvatske.

Naši su izjednačili šest minuta prije kraja utakmice pogotkom Franca Jelovčića. Tri minute poslije izjednačenja, a tri minute prije kraja utakmice opet sjajno brani Luke...

24. travanj 2024 15:49