Ottawa izjednačila protiv aktualnih prvaka, Anderson briljirao na vratima

24. svibnja 2017. - 12:11

Hokejaši Ottawe izborili su odlučujuću, sedmu utakmicu finala Istočne konferencije NHL-a pobijedivši pred svojim navijačima aktualne prvake iz Pittsburgha sa 2-1 u šestom dvoboju serije te tako izjednačili rezultat u pobjedama na 3-3.

Gosti su poveli pogotkom Jevgenija Malkina u petoj minuti druge trećine, ali to je bio jedini udarac igrača Penguinsa koji je prošao pokraj odličnog vratara Craiga Andersona. Veliki dužnik iz pete utakmice, koju su Senatorsi izgubili sa 7-0, u šestom je dvoboju obranio 45 udaraca i bio prva zvijezda domaće momčadi.

Bobby Ryan je u 14. minuti druge trećine uspio svladali Matta Murrayja za izjednačenje na 1-1, kad je Ottawa imala dva igrača više na ledu. Pobjednički pogodak razornim udarcem postigao je Mike Hoffman. Obojici strijelaca Senators...

24. travanj 2024 05:57