OstaloIZNAD MREŽE

Bili pred vratima raja: Kaštelani propustili vodstvo od 2:0, finalna serija kreće od početka

Piše Hrvoje Hrgović
24. travnja 2017. - 00:39
mladost_ribola14-230417.JPG

Baš kao i u četvrtak kad su se igrale prve utakmice finala, i ovog puta su odmah nakon ženskog ogleda na parket izašli muški suparnici, a nakon pet setova i dramatične završnice, Zagrepčani su ti koji su došli do pobjede i izjednačili ukupni rezultat u finalu!

Prvi set je odmah dao do znanja kakvu će utakmicu gledati okupljeni gledatelji među kojima je bio i bus navijača iz Kaštela - poen za poen, čas jedni vode pa čas drugi, Kaštelani su ti koji vode na tehničkom time-outu (11:12). Prva „jača“ prednost stiže na rezultatu 14:17, a uskoro je i četiri razlike (15:19). No, umjesto laganog kraja, kaštelanski odbojkaši upadaju u probleme jer su se odjednom protivnici probudili pa je uslijedilo izjednačenje. U napetoj završnici Zagrepčani su imali nekoliko set lopti, no ona odlazi na...

19. travanj 2024 02:56