OstaloSMEČIRANJE

Rulet petog seta produljio nade Zagrepčanki: Kaštelanke se vratile nakon 0:2, finalna serija sada je neriješena

Piše Hrvoje Hrgović
23. travnja 2017. - 21:44
odbojka_mladost8-200417.JPG

Zagrepčanke su obranile svoju odbojkašku utvrdu, pobjedom su izjednačile finalnu seriju i tako je produžile za još barem dvije utakmice. Moglo je sve puno kraće trajati, zagrebačke odbojkašice imale su dosta lako osvojenih 2:0 u setovima, međutim umjesto čiste pobjede, na kraju su do slavlja došle tek u odlučujućem petom setu.

U prvoj dionici bilo je dosta napeto - igra poen za poen sve do same završnice u koju Kaštelanke ulaze s prednošću od dva poena (19:21). No, domaćinke uzvraćaju serijom od četiri, a prvi set na kontu im uskoro blokom donosi Božić.

Još furioznije Zagrepčanke nastavljaju u drugom setu - zaostatak 5:0 nije izgledalo nimalo dobro za kaštelansku klupu koja već na 7:1 iskorištava oba time-outa. Na tehnički Zagrepčanke odlaze s velikih osam poena pred...

19. travanj 2024 23:58