Ostalosvjetski kup

Sjajni rezultati naših gimnastičara: Srbić srebrni, Đerek brončana!

25. ožujka 2017. - 20:10
gimnastika_trening11-030217

Hrvatski gimnastičar Tin Srbić osvojio je srebro, a Ana Đerek broncu na natjecanju Svjetskog kupa u Dohi.

Drugi vikend za redom hrvatski gimnastičari oduševljavaju na turniru Svjetskog kupa, a nakon Bakua gdje je srebrni na preči bio Anton Kovačević, a Filip Ude brončani na konju s hvataljkama, danas su u Dohi medalje osvojili Tin Srbić (20) i Ana Đerek (18).

Zagrepčanin je u finalu preče osvojio srebro i tako se nakon prošlogodišnje četiri bronce (Szombathely, Osijek, Ljubljana i Baku), prvi put u karijeri popeo na drugu stepenicu postolja. Prije tjedan dana u Bakuu je bio šesti, no ovaj put je odradio jednu od svojih najboljih vježbi i s ocjenom 14,400 stao odmah uz zlatnog Kineza Ruoteng Xiaoa koji je bio bolji za samo 0,133 boda.

Naša najbolja gimnastičarka Ana Đerek...

18. travanj 2024 04:56