Medveščak se približio Jokeritu

18. siječnja 2017. - 00:03
medvescak_jugra9-170117

Hokejaši Medveščaka s uvjerljivih su 4-1 (2-0, 1-0, 1-1) svladali momčad Jugre pred 3600 gledatelja u Domu sportova, u svom 51. ovosezonskom nastupu u Kontinentalnoj hokejskoj ligi, čime su stigli na deset bodova zaostatka za finskim Jokeritom, osmoplasiranom momčadi u Zapadnoj konferenciji KHL-a.

Colby Genoway bio je strijelac oba pogotka u prvoj trećini. Prvi put je svladao gostujućeg vratara u 4. minuti, a po drugi put deset minuta poslije. U obje situacije Medveščak je imao igrača više na ledu. Kiril Voronjin je u 31. minuti povećao vodstvo Medveščaka na 3-0, a Jiri Smejkal je u 46. minuti pogodio za 4-0.

Sjajnu utakmicu odigrao je vratar 'medvjeda' Michael Garnett koji je svojim obranama spriječio gostujuće igrače da utakmicu učine rezultatski neizvjesnijom. Garnett je...

25. travanj 2024 12:41