Mertojak prošao tek nakon šesteraca

Piše PSD
21. srpnja 2016. - 11:37
IMG_9927.JPG

Dvije izuzetno zanimljive utakmice imali su priliku vidjeti sinoć gledatelji na Torcida kupu. M-caffe Podstrana je pružio sjajan otpor favoriziranom Mertojaku za što su nagrađeni zgoditkom 25 sekundi prije isteka vremena utakmice za 1-1, i nastavak na šesterce. Ipak, tu su igrači Mertojaka bili svi uspješni dok je Dino Marić promašio.

Još veću dramu smo gledali u utakmici Pekare Samčović i ekipe nogometplus.net. Pekari su bili na rubu ispadanja jer su novinari minuti prije kraja utakmice imali 4-3, ali u posljednjoj minuti uslijedio je veliki preokret i sa 2 gola u 60 sekundi, Samčovići idu dalje.

Rezultatski lagane pobjede i prolaz u 3.kolo ostvarili su NK Union, Buffet Fife i MNK Hercegovac Visoko potkrovlje.

24. travanj 2024 07:12