Kaštelani poveli 2:1 u finalnoj seriji

Piše Hrvoje Hrgović
4. svibnja 2016. - 23:02
kastela_mladost6-040516

U trećoj utakmici finalne serije Kaštelani su pobijedili Zagrepčane rezultatom 3:2 i poveli 2:1.

Podsjetimo, prošlog tjedna Kaštelani su na istom mjestu otvorili seriju pobjedom da bi za vikend Zagrepčani na svom parketu uzvratili udarac, da bi danas Kaštelani ponovo poveli.

„Pokazali smo karakter, pokazali smo odlike prave momčadi, zaslužili smo pobjedu i sada idemo u Zagreb po titulu!“, tim je riječima netom završenu utakmicu opisao trener Kaštelana Ivan Rančić.

„Unatoč što smo vodili 2:0, nismo se zavaravali da će pobjeda doći sama od sebe, znali smo da se moramo namučiti za svaki poen. Prije početka trećeg seta rekao sam igračima da sada moramo odigrati najbolji set utakmice jer sam očekivao ovakve napade Zagrepčana. Na kraju se sve riješilo u petom setu, igrači su zadrža...

18. travanj 2024 08:33